KITHOUSE BUILDING SYSTEM

STAVEBNICOVÝ SYSTÉM PRO RYCHLOU A HOSPODÁRNOU VÝSTAVBU

MAXIMÁLNĚ EFEKTIVNÍ MODERNÍ SYSTÉM

Trvanlivý – nosná konstrukce z tenkostěnných galvanizovaných ocelových profilů.
Žádné riziko napadení houbou, hnilobou, červotočem a jinými škůdci.

Pevný a stabilní – bezpečně odolává všem klimatickým zatížením

Jednoduchá a rychlá stavba – ruční montáž z předvyrobených lehkých dílů, používání ručního nářadí, jednoduché a kvalitní spoje, rychlá montáž

Komfortní – vysoce stabilizovaný izolační styropor, stěnový a střešní systém s maximálním tepelným odporem, tepelně technické vlastnosti převyšují požadavky norem

Energeticky nenáročný – kvalitní tepelně technické vlastnosti zajišťují minimální nároky na energie v zimním období a vnitřní tepelnou pohodu po celý rok

Charakteristika stavebnicové konstrukce KITHOUSE

KITHouse je modulový stavební systém předem vyrobených stavebních kompletizovaných dílců – stěnových, stropních a střešních panelů a doplňkových komponentů – tvořících základní nosnou konstrukci obytného domu, který je následně dokončen a vybaven běžnými finálními produkty podle požadavků zákazníka na úroveň vybavení, povrchových úprav, vzhledu apod.

Vnější stěnové panely
jsou tvořeny ocelovým rámem s vloženou deskou stabilizovaného Styroporu. Panely jsou vzájemně spojeny ocelovými sponkami, spára mezi panely je opatřena speciálním vnitřním plastovým profilem, zamezujícím vzniku tepelného mostu. Panely jsou vyráběny v různých výškách. Tato základní konstrukce je připravena k možnosti aplikace vnitřních a vnějších finálních plášťů, umožňuje jednoduché provedení rozvodů všech médií.

Stropní panely
jsou vyrobeny z ocelových galvanizovaných tenkostěnných profilů ve standardních modulových rozměrech.
Dvojitý záklop z desek OSB, přišroubovaný na panely, tvoří ztužující a roznášecí tabuli, plní současně protipožární funkci a je opatřen vloženou izolací pro zajištění kročejového útlumu.

Střešní systém
je tvořen panely z ocelových galvanizovaných tenkostěnných profilů. Střecha je navržena ve variantách s podkrovím nebo bez něj se sklonem střešní roviny 45° resp. 38° nebo 27°, s možností rozšíření plochy podkroví zvýšením podlaží parapetními panely. Střešní krytinu může zákazník zvolit libovolnou – od bitumenových šindelů po pálenou nebo betonovou tašku. Tepelná izolace je vložena do střechy dodatečně spolu s ostatními střešními vrstvami.

Okna a dveře
jsou osazeny v provedení podle přání zákazníka, s možností použít prvky dřevěné i plastové.

Ostatní konstrukce
Vnitřní stěny jsou provedeny sádrokartonové v provedení a materiálu podle charakteru místností.
Povrchy podlah lze volit libovolné. Schodiště je možné osadit jakékoli podle přání zákazníka. Lze osadit libovolné zařizovací předměty. Systém odvodnění střechy lze volit podle přání.

Základy
jsou součástí nabídky domu při stavbě na klíč. Systém KITHouse je osazen a přikotven na standardní betonovou základovou desku nebo strop suterénu vlastními kotevními prvky.

Vlastnosti konstrukce systému KITHouse
Veškeré použité prvky a systémy jsou dodávány s příslušnými certifikacemi
Použitá ocel je min. jakosti Fe 430 ( ASTM –A525M ) a je galvanizována v kvalitě Z275 (G 90)
Použitý Styropor je stabilizovaný, objemová hmotnost 30 kg/m3
Tepelně fyzikální vlastnosti kompletní sendvičové konstrukce stěny: R = 4,01 m2 k/W
Konstrukce splňuje požadavky veškerých příslušných ČSN, je k dispozici požární atest podle ENV.

Přístup k zákazníkovi, sjednání zakázky
Každá objednávka je po vstupní konzultaci zpracována individuálně pro jednotlivého zákazníka.
Po konečném doladění vnitřní dispozice, vnějšího vzhledu a specifikaci všech použitých materiálů a výrobků je uzavřena smlouva o dodávce hotového díla. Montáž může začít po dostatečném vyzrání betonového základu.
 

optimalizace PageRank.cz  Dnes je svátek má