Základní typy

Nabízíme tři základní typy domů, které jsou vždy zpracovány individuálně tak, aby respektovaly prání zákazníka. Zájemce si nevybírá prefabrikovaný dům s katalogovým číslem a příplatkem za jeho případnou změnu, ale vybírá si charakter domu
a my tento základní charakter přizpůsobíme jeho požadavkům.

AlfaJednopodlažní (přízemní) rodinný dům se sedlovou střechou, bez obytného podkroví. Půdorysný tvar může být obdélníkový nebo tvaru L s vytvořením atria. Podkroví může být na přání upraveno k využití pro skladování různých sezonních věcí, přístupné sklápěcími schody? Střecha sedlová, spád od 20 stupňů, krytina z pálených nebo betonových tašek. Vnější plášť domu je opatřen zateplovacím systémem s omítkou podle přání. Výplně otvorů ? vnější okna a dveře ? plastové výrobky, zasklení U=1,1 Vnitřní plášť a příčky sádrokartonové s vloženou izolací, vnitřní dveře dýhované do obložkových zárubní.
BetaPřízemní rodinný dům se sedlovou střechou s obytným podkrovím nad celým půdorysem. Střecha sedlová, spád 35 stupňů, krytina z pálených nebo betonových tašek. Podkroví osvětleno a větráno střešními okny VELUX. Vnitřní plášť a příčky sádrokartonové s vloženou izolací, vnitřní dveře dýhované do obložkových zárubní. Schodiště do podkroví dřevěné. Vnější plášť domu je opatřen zateplovacím systémem s omítkou podle přání. Výplně otvorů ? vnější okna a dveře ? plastové výrobky, zasklení U=1,1.
GamaPřízemní atriový rodinný dům půdorysného tvaru L se sedlovou střechou. Obytné podkroví je nad většinou půdorysu, obývací pokoj s katedrálovým stropem, možnost galerie. Střecha sedlová, spád 35 stupňů, krytina z pálených nebo betonových tašek. Podkroví osvětleno a větráno střešními okny VELUX. Vnitřní plášť a příčky sádrokartonové s vloženou izolací, vnitřní dveře dýhované do obložkových zárubní. Schodiště do podkroví dřevěné. Vnější plášť domu je opatřen zateplovacím systémem s omítkou podle přání. Výplně otvorů ? vnější okna a dveře ? plastové výrobky, zasklení U=1,1.
optimalizace PageRank.cz  Dnes je svátek má